Hakkımızda

Aramıza Hoşgeldiniz

Birlikte çalışmaya başladığımızda size ait olmayan yüklerinizden kurtulup işinize odaklanabileceksiniz.

Time Zone

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kişisel konforunuzu bulmak istiyorsanız, iş hayatında size ait olmayan işleri düşünmekten işinize odaklanamıyorsanız, bizimlesiniz.

Time Zone

Hakkımızda

Şirketimiz Kirpi Halkla İlişkiler Turizm Bilişim ve Taahhüt Ltd. Şti. 1999 yılında kurulmuş olup; organizasyon hizmetleri, eğitim danışmanlık, prodüksiyon ve halkla ilişkiler alanında faaliyet göstermekte olup, ilaveten 2011 yılı itibariyle T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi ile Time Zone Travel & Organization ( Belge No:A-6893 )unvanı altında TÜRSAB üyesi bir acente olarak hizmet vermektedir.

Acentemiz kamu kurum ve kuruşları ile ulusal ve uluslararası kongre, tanıtım kampanyaları, B2B ( şirketler arası ticari ziyaretlerin organize edilmesi ) seminer, konferans, hizmet içi eğitim ve toplantıları, açılış ve ödül törenleri, uçak bileti temini, toplu ve özel transfer hizmetleri vermiştir.

Etkinlik yönetiminde ve projelendirilmesinde A dan Z ye her aşamasındaki organizasyonların hizmet alımlarında firmamız adına kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları vb. kuruşlar ile Ruanda ile Türkiye arasında oluşabilecek her türlü organizasyonun ve ziyaretlerin yönetimi konusunda taleplerin oluşumu aşamaları projelendirilmektedir.

 

Size Özel Hizmetler

Farkımız

Her Zaman Ulaşabilirsiniz

İhtiyacınız olan planlamalar için etkili ve uzman ekibimizle yanınızdayız.

Yeme İçme Sağlık

Konaklamalarınızda özenli, yemekler, içecekler ve sağlıkla ilgili hizmetleri bulacaksınız.

Ulaşım Hizmetleri

Transfer hizmetleri, kara, deniz, hava ulaşımları için bize ulaşmanız yeterli. Konforu her alanda hissedeceksiniz.